Вести Јавне расправе и конкурси

Захтев ЈКСП „Морава“ Лапово за давање сагласности на Ценовник

У складу са чланом 28. став 4. Законао комуналним делатностима (“Службени гласник Републике Србије”, бр. 88/2011, 46/2014 – Одлукa УС РС, 104/2016 и 95/2018) и чланом 32. став 4. Одлуке о комуналним делатностима на територији општине Лапово („Службени гласник општине Лапово“ , број 19/20), Општина Лапово објављује Захтев ЈКСП „Морава“ Лапово за давање сагласности на Ценовник бр. 405 од 28. 2. 2023. године.

Према поменутом Закону, oдлуку о промени цена комуналних услуга доноси вршилац комуналне делатности, а на одлуку о промени цена комуналних услуга, сагласност даје Скупштина општине.

Јединица локалне самоуправе објављује захтев за давање сагласности на одлуку о промени цена комуналних услуга, са образложењем, на огласној табли у седишту јединице локалне самоуправе, као и у електронском облику путем интернета, најмање 15 дана пре доношења одлуке.

Ценовник ЈКСП Морава Лапово – март 2023. године