Вести Јавни позиви

ЈАВНИ ПОЗИВ за хуманитарне пакете хране

Комисија за доделу хуманитарних пакета хране а на основу усвојеног Правилника о критеријумима за избор корисника за доделу помоћи пакета хране за најугроженије породице избеглица и интерно расељених лица која живе на територији општине Лапово са боравиштем на територији општине Лапово , на седници одржаној дана 09.09.2024.године, објављује:

ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА ХУМАНИТАРНЕ ПАКЕТЕ ХРАНЕ

Избеглицама и интерно расељеним лицима која се налазе на територији општине Лаппово , да у року од 8 дана од дана објављивања поднесу захтев за доделу хуманитарних пакета хране.

Право на Помоћ могу да остваре породична домаћинства избеглица и интерно расељених лица са БОРАВИШТЕМ на територији општине Лапово, без редовних месечних прихода или са недовољним месечним приходима, тј. да су укупни приходи породице мањи или до 50% просечне нето плате на нивоу Републике Србије по члану породичног домаћинства, према последњем објављеном податку Републичког завода за статистику.

За више информација и детаље о Јавном позиву, погледати документ Јавног позива за хуманитарне пакете хране.

Правилник о раду комисије можете погледати овде.

Пријавни образац можете презуети овде.