Јавне расправе Јавне расправе и конкурси

ЈАВНА РАСПРАВА о Нацрту Одлуке о буџету општине Лапово за 2023. годину

Општина Лапово позива све грађане, удружења, привредне субјекте, стручну и осталу јавност да доставе своје предлоге, сугестије и мишљења на Нацрт Одлуке о буџету општине Лапово за 2023. годину.

Због значаја ове одлуке, веома је важно активно учешће јавности у јавној расправи о Нацрту Одлуке о буџету општине Лапово за 2023. годину кроз достављање предлога, сугестија и мишљења на његову садржину пре него што одлука буде усвојена од стране Скупштине општине.

Јавна расправа ће трајати  периоду од 22. новембра 2022. године до 6. децембра  2022. године.

Своје предлоге, сугестије и мишљења на Нацрт Одлуке о буџету општине Лапово за 2023. годину можете доставити:

–  електронском поштом на мејл адресу: office@lapovo.ls.gov.rs  ,

– поштом на адресу: Општинско веће општине Лапово – Радно тело за спровођење јавне расправе о нацрту Одлуке о буџету општине Лапово за 2023. годину, ул. Његошева бр. 18, 34220 Лапово или

– непосредно на писарници Општинске управе општине Лапово, најкасније до 6. децембра  2022. године.

Отворени састанак поводом нацрта Одлуке о буџету општине Лапово за 2023. годину, биће одржан 6. децембра 2022. године са почетком у 10 часова, у сали Скупштине општине Лапово, ул. Његошева, бр. 18.

На овом састанку ће бити представљен Нацрт Одлуке о буџету општине Лапово за 2023. годину тако да јавност може бити додатно у прилици да изнесе своје предлоге, сугестије и мишљења на Нацрт Одлуке.

Пријаве за отворени састанак се врше непосредно на писарници Општинске управе општине Лапово или у електронском облику на email office@lapovo.ls.gov.rs , најкасније до 1. децембра 2022. године до 15.00 часова и потребно је да садрже име и презиме лица које ће присуствовати састанку и контакт податке (број телефона и сл.).

Јавни позив за учешће у јавној расправи о Нацрту Одлуке о буџету општине Лапово за 2023. годину

Извештај о буџетским консултацијама током израде Нацрта Одлуке о буџету Општине Лапово за 2023. годину

НАЦРТ ОДЛУКЕ О БУЏЕТУ ОПШТИНЕ ЛАПОВО ЗА 2023. ГОДИНУ

Програм јавне расправе о Нацрту Одлуке о буџету општине Лапово за 2023. годину